Puolen päivän virkistyspäivä
Alla on kuvattu esimerkki Easymoven järjestämästä puolen päivän virkistyspäivästä. Toteutamme virkistyspäivät ja tyhy-päivät asiakaslähtöisesti Oulun ja Kempeleen toimipisteillämme.
Jätä yhteydenottopyyntö
Virkistäytymispäivä alkaa tunnetusti hyvällä ruoalla! Ravintola Bouliksen lounaspöydästä maittavat lounaat arkisin klo 10.30-13.00.
Tiimiradan jälkeen on aika istahtaa alas ja nauttia kuppi kuumaa Bouliksen viihtyisään ravintolaan. Samalla voi hetkeksi pysähtyä työkavereiden kanssa vaihtamaan ajatuksia. Kahvien yhteyteen voidaan tarjoilla suolaisia ja makeita välipaloja.
Toiminnallisen virkistyspäivän päätteeksi sopii mukavasti rentouttava kehonhuoltotunti. Mieli ja keho pääsevät rauhoittumaan ja rentoutumaan luonnossa.